Wychowanie w świecie wirtualnym
Wychowanie w świecie wirtualnym
Solidarność - droga do wolności III edycja
Solidarność - droga do wolności III edycja

Zachęcamy studentów naszej uczelni do udziału w konkursie „Solidarność - Droga do wolności” III edycja”. Celem konkursu jest przede wszystkim zachowanie w pamięci losów i wydarzeń związanych z powstaniem i funkcjonowaniem NSZZ „Solidarność”

Konkurs na wynajem bufetu
Konkurs na wynajem bufetu
ANSŁ ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego zlokalizowanego przy ul. Akademickiej 14
Konkurs na biznesplan
Konkurs na biznesplan
Zachęcamy studentów naszej uczelni do udziału w Konkursie „Mój pomysł na biznes – Zabiznesuj w Łomży”. Ideą konkursu jest kształcenie kompetencji oraz promocja postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży, a jego organizatorem Miasto Łomża.

za zajęcie I miejsca

za zajęcie II miejsca

za zajęcie III miejsca

Strefa odkrywania wyobraźni aktywności
Image is not available

Mini centrum nauki SOWA pokazuje, że poprzez zabawę, możemy pobudzić naszą wyobraźnię, a także zdobyć chęć do nauki, poszerzania wiedzy. Motto SOWY, które mówi że ,,myślisz więcej niż myślisz''  pokazuje, że za pomocą prostych środków możemy zrozumieć pewne zjawiska, które wydają nam się skomplikowane, a z którymi spotykamy się na codzień. Odwiedzając nasze centrum warto zajrzeć do majsterni, gdzie możemy spróbować swoich sił zarówno z zadaniami logicznymi, jak i typowo konstrukcyjnymi.

PlayPause
previous arrow
next arrow
 

Aktualności

Wybory
 
Wybory uzupełniające do Senatu 2020-2024
[więcej informacji]
 
Wybory uzupełniajcie do Rady Uczelni 2021-2024
[więcej informacji]

Kalendarium

HR Excellence in Research - Logo

HR Excellence in Research

Logo HR Excellence in Research jest jednym z działań KE realizowanych w ramach Human Resources Strategy for Researchers. Jego głównym przesłaniem jest zwiększanie atrakcyjności warunków pracy i rozwoju kariery naukowców w UE. Nadawane jest jednostkom naukowym, które zapewniają najlepsze warunki pracy naukowcom oraz prowadzą procesy rekrutacyjne w sposób przejrzysty i zgodny z wytycznymi Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

Centrum Mediacji Biuro Karier Akademickie Centrum Języków Obcych
Wychowanie w świecie wirtualnym PWSIiP w Łomży dostępna i bez barier Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości 2020 KPK III REG – Zintegrowany Program Kształcenia w PWSiIP w Łomży etap III KPK II - Zintegrowany Program Kształcenia PWSiIP w Łomży etap II KPK - Kompleksowy Program Kształcenia w PWSiIP w Łomży

Wydział Nauk o Zdrowiu

Wydział
Nauk o Zdrowiu

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych

Wydział Nauk
Społecznych i Humanistycznych

Wydział Nauk Informatyczno-Technologicznych

Wydział Nauk
Informatyczno-Technologicznych