Tłum ludzi podczas Juwenaliów w Łomży
Kalendarium
 • 29 Mar 2023Drzwi Otwarte

  Godzina: 09:00 - 14:00

  Lokalizacja: ANSŁ, ul. Akademicka 1, Akademicka 14

  Organizator: Akademia Nauk Stosowanych w Łomży

  Opis wydarzenia:

  Drodzy Maturzyści!

  Aby zetknąć się  z solidną dawką wiedzy nie trzeba wyjeżdżać do dużych ośrodków akademickich. Akademia Nauk Stosowanych w Łomży kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne, uwzględnia współczesne trendy, inicjuje współpracę nauka-biznes. Serdecznie zapraszamy 29 marca do naszej Uczelni na Drzwi Otwarte. Na wszystkich przybyłych czekają przyjazna atmosfera oraz akademickie wykłady, warsztaty, ćwiczenia, prelekcje oraz zwiedzanie nowoczesnej bazy dydaktycznej.

  Z nami zgłębicie tajniki zdrowego odżywiania, pracy zespołowej, komunikacji pozawerbalnej, technologicznych nowinek. Zapraszamy na część wykładową oraz warsztatową. W naszych laboratoriach dowiecie się między innymi jak wygląda produkcja lodów. Każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił, przyjrzeć się z bliska oraz skosztować wyprodukowanej żywności. Podczas warsztatów zobaczycie, jak wygląda postępowanie mediacyjne. Warsztaty dietetyczne pozwolą poznać skład ciała oraz fakty i mity związane ze zdrowym odżywianiem. Kierunek Kosmetologia zajmie się kondycją skóry oraz tajnikami zdrowia i urody. Dla młodych pasjonatów nowoczesnych technologii przygotowaliśmy strefę informatyki, automatyki i robotyki. W pracowniach komputerowych spróbujecie swoich sił w „walce” z robotami, dowiecie się jakie możliwości daje skanowanie i drukowania na drukarce 3D oraz poznacie obsługę urządzeń sublimacyjnych i termotransferowych. Uczelniani humaniści wprowadzą w ciekawy świat zagadnień społecznych, filologicznych, komunikacyjnych i psychologicznych.

  Wszystko to, i jeszcze więcej atrakcji, 29 marca w ANSŁ, ulica Akademicka 1 oraz Akademicka 14. Sprawdźcie jak wygląda akademicka rzeczywistość od kuchni. Zapraszamy na Drzwi Otwarte! Wkrótce szczegóły.